Natuurlijk zijn we er dit jaar weer bij: ADNIGHT! Hét moment om bij meer dan zestig agencies in Amsterdam naar binnen te lopen. Ongegeneerd een kijkje in de keuken te nemen. En dan kan je the hottest agency in town natuurlijk niet overslaan. Maak kennis met ons team, proef ons eigen Superhelder bier en show your hottest moves! 

This is not a drill   

Op 14 oktober om 18:00 uur staan onze deuren wagenwijd voor je open. We zitten in een gloednieuw kantoor in een oude brandweerkazerne. Het thema is dus (tromgeroffel): THE HOTTEST AGENCY IN TOWN! Maak je klaar voor een vlammende avond waar je het volgende kunt verwachten:   

  • Neem een hete tattoo 
  • Wordt gast in onze podcast The Brief en deel je heetste content 
  • Join de Hot Ones Challenge en win een jaar lang gratis Superhelder bier 
  • Dans in onze silent disco 
  • Maak een foto in onze photobooth 

Wij laten je niet in de kou staan. De hele avond door geniet je van gloeiende, heerlijke, glorieuze hapjes en drankjes. Are you ready?!  

Iedere agency in Amsterdam opent tegelijk haar deuren. Voor 25 euro laat je je de hele avond inspireren. Sluiten we ‘m samen bloedheet af in Paradiso.  

 

Voor tickets en meer informatie ga je naar de site van ADNIGHT.

Meld je dan ook gelijk even aan bij ons LinkedIn event.

Aftermovie